KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13903466
nr 1390 3466
Doris Hennix
(1908-1997), Sverige
Oljemålning, Signerad, "Toscana". Olja på duk, 54x92cm, yttermått inklusive ram: 59x96cm
måndag 12 april 2021
kl 19:27:37
Doris Hennix
Läs mer om Doris Hennix